Depilacja laserowa – na czym właściwie polega?

Nawet najbardziej wymyślna pielęgnacja skóry nic specjalnego ci nie da, jeżeli będziesz ją przeprowadzać na skórze pokrytej włoskami. By pozbyć się tego niechcianego owłosienia, możesz zapisać się na zabieg depilacji laserowej. To jedna z metod służących do usuwania zbędnych włosków z ciała. Metoda skuteczna, bezpieczna i uniwersalna.

Zobacz: Salon depilacji laserowej w Rzeszowie – Depilacja.pl

Depilacja laserowa Rzeszów pozwoli ci pozbyć się włosków z dowolnej partii skóry. A powinnaś to koniecznie zrobić, zwłaszcza jeśli jesteś brunetką lub szatynką, a twoje owłosienie jest ciemne i dość grube. Nawet jednodniowy „odrost” będzie w tym przypadku widoczny dla innych. A wąsik występujący na twarzy czy grube włoski na nogach zdecydowanie nie dodają ci uroku i nie podnoszą twojej atrakcyjności. Być może to przez nie wciąż czujesz się źle w swoim ciele. Niby każdego dnia wykonujesz staranny makijaż, pięknie się ubierasz i układasz pasującą do twarzy fryzurę, ale pamiętaj, że żaden z tych elementów nie odciągnie uwagi od włosków uwidaczniających się na skórze. Koniecznie powinnaś je usunąć i koniecznie powinnaś zrobić to tak, by nie dopuścić do ich odrośnięcia. A istnieje na to tylko jeden sposób. Co prawda w teorii depilacja woskiem też daje trwałe efekty, ale nie mogą się one równać z tym, co osiągniesz poprzez zastosowanie lasera.

 

Depilacja laserowa Rzeszów trwale usuwa włoski. Robi to bardzo skutecznie, ponieważ niszczy cebulki oraz mieszki włosowe. Dzięki temu włos nie może ponownie odrosnąć, bo zostaje wręcz wypalony. Zabieg nie jest przy tym prawie w ogóle bolesny. Niektórzy znoszą go lepiej, inni trochę gorzej, ale na pewno twój lekarz zrobi wszystko, abyś przez cały czas czuła się komfortowo. Przed przystąpieniem do zabiegu będziesz musiała tylko dokładnie umyć wybrany obszar skóry i następnie usunąć z niego włoski zwykłą maszynką. Zabieg potrwa natomiast krótką chwilę, dlatego niespecjalnie go nawet odczujesz.