Efektywne i mniej czasochłonne zarządzanie z systemem DBK Fleet Management

W dzisiejszych czasach, gdzie tempo życia jest bardzo duże, a firma bardzo duża łatwo jest przeoczyć najróżniejsze szczegóły, które w razie kontroli mogą być bardzo przykre w finansowych skutkach. Dodatkowo ceny paliw ciągle rosną, a spalanie kierowców jest bardzo ważnym aspektem finansowym dla całości funkcjonowania firmy. Dobrze byłoby aby coś zmechanizowanego kontrolowało w jednym miejscu wszystkie te cechy sprawiając, że firma stanie się bardziej rentowna. Na szczęście takie oprogramowanie nie jest fikcją – zostało stworzone przez grupę DBK i nazywa się DBK Fleet Management.

 

DBK Fleet Management – korzyści

To oprogramowanie przynosi korzyści na dosłownie każdym kroku funkcjonowania firmy sprawiając, że osoby, które się na nie zdecydowały nie wyobrażają już sobie bez niego życia. Do najważniejszych funkcji będzie należeć:

-Kontrola spalania samochodów – na każdym kilometrze pokonującym przez kierowców spalanie może się różnić. Decydują o nim drogi, ale też niezwykle ważny styl jazdy kierowcy. Dlatego też dzięki temu oprogramowaniu będzie można dokładnie zlokalizować spalanie każdej ciężarówki dowiadując się o tym, jak kierowca jeździ. Jeśli jego styl jazdy jest zbyt agresywny można go zredukować aby zredukować rachunki za paliwo.

-Popularna papierologia w jednym miejscu – ciągłe ubezpieczenia i kończące się przeglądy mogą przyprawić o zawroty głowy – dlatego też istnieje funkcja w oprogramowaniu DBK Fleet Management, która będzie informować o kończących się zezwoleniach – wystarczy tylko zaglądać do aplikacji a wszystko będzie miało się uporządkowane

-Funkcja Safe – pozwala na zlokalizowanie kierowcy z samochodem na jego trasie i w momencie niechcianej kradzieży odnaleźć samochód szybciej niż się wydaje

-Usterki i awarie – decyzje.. Często na drodze zdarzają się niespodziewane sytuacje takie jak awarie i usterki. Kierowca nie zawsze wie, czy z daną usterką może jechać, czy też musi udać się do mechanika. W obu opcjach traci czas, jednak po konsultacji z konsultantem programu DBK Fleet Management poinformuje on kierowcę o dokładnej specyfikacji usterki i zadecyduje co dalej.

 

Podsumowanie

DBK Fleet Management to programowanie ułatwiające życie przedsiębiorcom, którzy chcą wycisnąć maksimum przychodów z swojej firmy i dopilnować wszystkiego na tip-top. Po zapoznaniu się z programem już nie będą sobie wyobrażali bez niego życia. Dodatkowym atutem jest możliwość ściągnięcia jej na telefon komórkowy i jeszcze wygodniejsze monitorowanie swoich samochodów.