Jak założyć włosy doczepiane

Użycie włosów doczepianych jest idealnym sposobem, aby w dosłownie parę minut przedłużyć swoje włosy, w żaden sposób ich nie obciążając i nie narażając na jakiekolwiek zniszczenia. Pasma włosów mogą posłużyć do zagęszczenia długich włosów, bądź też do przedłużenia krótszych. Najbardziej naturalne efekty daje użycie pasm z włosów naturalnych.

Jednym z rodzajów doczepianych pasm są włosy flip in – mocowane na cienkiej bezbarwnej żyłce. Jest to prosty i całkowicie bezinwazyjny sposób przedłużania włosów. Nawet ze stosunkowo krótkich fryzur można stworzyć coś całkowicie innego i ciekawego. Na początku trzeba wyregulować żyłkę i dopasować ją do swoich potrzeb. Następnie wystarczy oddzielić górną partię włosów, założyć taśmę z pasmami tak, żeby żyłka była zaczepiona ok. 3-5 cm za linią czoła. Później wystarczy wyciągnąć grzebieniem włosy, które są delikatnie przygniecione i już można rozpuścić górną partię oraz cieszyć się spektakularną objętością.

Sprawdź: Syntetyczne włosy flip in – Cameron Hair

Naturalne włosy clip in są bardzo miękkie w dotyku, delikatne, co sprawia, że idealnie współgrają z naszymi włosami. Zakładanie ich jest równie proste. Należy przeczesać pasma, podzielić swoje włosy na kilka warstw i doczepiać taśmy zaczynając od najniższego poziomu. Pasma są przymocowane do silikonowego paska, co zapobiega wyczesywaniu się i zapobiega zsuwaniu się z głowy. Kolejno doczepiając włosy klipsami należy mocować je blisko skóry głowy. Bardzo przydatne jest lekkie natapirowanie swojego pasma przed przypięciem klipsa, co zapobiegnie ześlizgiwaniu się włosów doczepianych. Na koniec wystarczy przeczesać delikatnie włosy i stylizować według upodobań.

Włosy doczepiane są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i w wielu długościach. Wybór kolorów jest ogromny, dzięki czemu każda z kobiet może wybrać coś jak najbardziej zbliżonego do naturalnego odcienia bez konieczności farbowania pasm. Spektakularna zmiana jest teraz na wyciągnięcie ręki, nie potrzeba do tego wielogodzinnych wizyt w salonie fryzjerskim czy żmudnego zapuszczania.