Kombinezon na wesele

Każda kobieta wie, że strojem, który jest adekwatny na wesele, bal czy galę jest suknia wieczorowa lub koktajlowa sukienka. Obecnie trendy nieco się zmieniają. Nikogo nie dziwi już zestawienie bluzki ze spódnicą jak również nałożenie jednoczęściowego kostiumu zwanego kombinezonem. Kombinezony szturmem podbiły rynek modowy i występują w różnych formach, zarówno sportowych na mniej kameralne, luźne wyjścia, jak również eleganckich, przeznaczonych na przyjęcia. Czy warto założyć taki strój na wesele będąc na nim gościem? Czy Pannie Młodej przystoi wystąpić w tym ważnym dniu w białym kombinezonie zamiast sukni?

Nowocześnie i z klasą

Panna Młoda na swoim ślubie oraz weselu powinna wieść prym i jeżeli ma takie życzenie, może wystąpić nawet w czarnej sukni nie zważając na tradycję czy ogólne przekonania. Kombinezony ślubne to element wielu kolekcji prestiżowych domów mody i projektantów. Jest to strój elegancki, wykwintny, nierzadko zaprojektowany tak by pewne elementy sukni zostały zachowane, natomiast tym co jest istotne w tego typu stroju to przede wszystkim wygoda. Nogawki kombinezonu, odpowiednie skrojone i o właściwej długości mogą dać Pannie młodej niebywały komfort, a co więcej, kombinezon w tak wytwornej wersji będzie strojem niecodziennym i z całą pewnością innowacyjnym na tle innych kobiet wychodzących za mąż.

Koktajlowy strój

Zaproszenia na wesela bardzo rzadko zwracają uwagę na przyjęty na przyjęciu dress code, co nie zmienia faktu, że należy wyglądać elegancko, a wybrany strój nie powinien składać się z odzieży codziennej. Ważne jest jednak to, że kobieta nie jest zobligowana do tego, by ubierać się w sukienkę. Kombinezon wykonany z eleganckiego materiału połączony z ładnymi butami na obcasie i dopasowanymi do stroju dodatkami będzie również właściwą opcją na tego typu uroczystość. Niektóre Panie, szczególnie te, borykające się z żylakami, problemami skórnymi czy krzywymi nogami poczują się bardziej komfortowo właśnie w kombinezonie, aniżeli w sukience odkrywające mankamenty, z których nie jesteśmy zadowoleni.