Kosze cargo – sposób na zapewnienie ładu swojej kuchni

Każda, nawet najpiękniej zaaranżowana kuchnia, będąca nowoczesnym pomieszczeniem może nie być funkcjonalna i wygodna dla swojego użytkownika. Wiąże się to z faktem, że zagospodarowanie przestrzeni jest niezwykle ważne i decyduje praktycznie o wszystkim. Złe rozmieszczenie akcesoriów kuchennych może prowadzić do tego, że poruszanie w kuchni będzie znacznie utrudnione. Gdy dojdzie jeszcze jedna, lub kilka osób i zajmie swoje stanowiska w kuchni to może okazać się, że nie ma gdzie się ruszyć. Dlatego też kosze cargo firmy Furnica mogą być rozwiązaniem tego problemu.

Sprawdź: Kosze Cargo 20

Wysuwany kosz cargo – na ratunek dla wygody kuchni

Kosze cargo potrafią być idealnym wyjściem z tak ciężkiej sytuacji. Będzie to związane z tym, że są one pakowne i zajmują nieużywane dotąd miejsca w kuchni wypełniając wolne i nieużywane przestrzenie do maksimum. Kosz cargo składa się z metalowej konstrukcji, która wbudowana jest w meble, do których zawsze się dopasowuje. Ma budowę szuflady i szafki w jednym dzięki czemu przechowywanie określonych elementów nie jest tylko wygodne, ale także poprzez pełny wysuw funkcjonalne. Wystarczy tylko podnieść lub włożyć przedmioty na swoje miejsca bez zbędnego wysiłku. Umożliwia to zgrabne korzystanie z kuchni i jej dobroci. Do wnętrza kosza cargo można włożyć najróżniejsze przedmioty w zależności od preferencji. Kosze umieszczone w narożniku – największe będą przechowywać najczęściej garnki, patelnie czy tez urządzenia kuchenne. Istnieją też te pośrednie z przegródkami na talerze i miski, bądź te mniejsze na przyprawy i drobnostki. W ten sposób każdy dopasuje coś dla siebie i swoich potrzeb. Istnieją nawet kosze cargo, które w swojej budowie stanowią oparcie dla koszy na śmieci, które dzięki łatwemu wysuwowi łatwo zapełnić.

Firma Furnica wykorzystała najwyższej jakości stal nierdzewną do swoich produktów, dzięki której będą one odporne na niesprzyjające warunki jakie znajdują się w kuchni. Jej połysk i blask będzie trwał przez długie lata co zdecydowanie jest warte zakupu koszy cargo.

 

Cichy domyk – komfort dla siebie i współlokatorów

Cichy domyk to mechanizm polegający na zwolnieniu konstrukcji kosza zaraz przed zamknięciem co umożliwia ta zamknięcie szafki praktycznie bez żadnego dźwięku. Chyba każdy kiedyś słyszał nieprzyjemne strzelające szafki, które przyprawiają o gęsią skórkę, bądź budzą ze snu innych mieszkańców domu. Z cichym domykiem nic podobnego nie będzie miało miejsce a w kuchni zapanuje spokój i harmonia.