Pojazdy marki IVECO

IVECO jest to marka pochodząca z Włoch zajmująca się produkcją, a następnie sprzedażą usługowych samochodów ciężarowych, wojskowych, dostawczych czy też specjalistycznych. Już od 1975 roku, w którym przedsiębiorstwo zostało utworzone nastąpił proces łączenia się różnego rodzaju spółek motoryzacyjnych. Obecnie IVECO podporządkowane jest do firmy Fiat. Ich samochody są cenione już od wielu lat stanowiąc wybór wielu branż przewozowych. Posiadają różnego rodzaju pojazdy funkcjonalne stając się bardzo częstym wyborem wielu firm przewozowych.

 

IVECO – samochody na miarę różnych potrzeb

GIELDADBK oferuje używane pojazdy IVECO, które nie dość, że są przez mechaników niezwykle dokładnie sprawdzane, to też same z siebie są bardzo wytrzymałe. Nie ma co obawiać się przed kupnem używanych samochodów tej firmy – mechanicy DBK skrupulatnie sprawdzą każdy szczegół.

Na rynku można znaleźć różne rodzaje pojazdów IVECO przystosowane do różnych zadań. Do najpopularniejszych należą:

-Iveco Daily furgon – blaszak pomagający prowadzenie każdego biznesu. Jest bardzo wydajnym wyjściem, który zmniejsza zużycie paliwa stając się bardzo oszczędnym rozwiązaniem. A oszczędność to cecha, która jest bardzo pożądana przez wielu przedsiębiorców. Dodatkowo samochód jest ekologiczny, gdyż zmniejsza zużycie szkodliwego dwutlenku węgla. Zużycie paliwa zredukowane jest o 10%!

-Kontener – bezpieczny przewóz swoich materiałów z marką Iveco! Zabudowa wyposażona jest w ramy aluminiowe, widny, podłogi dwustronnie foliowane, listwy czy też oświetlenia zapewniając nie tylko wygodne korzystanie z kontenera, ale także funkcjonalność. Pojazd jest wysoce zautomatyzowany i posiada najnowocześniejsze technologie jak łączność z siecią i aplikację ułatwiające pracę kierowców. Drążki blokujące ładunek są dodatkowym atutem.

-Lawety – marka Iveco wie jak to bywa na drodze – dlatego też usługi transportowe każdej firmy mogą być rozszerzone poprzez zakup używanych lawet i dodatkowe zlecenia, które pomogą wielu kierowcom w bardzo ciężkich sytuacjach, które nie mogli przewidzieć.

 

Pojazdy specjalistyczne na wyciągnięcie ręki

Pojazdy specjalistyczne są drogie w utrzymaniu i zakupie. GIELDADBK oferuje na sprzedaż używane samochody marki Iveco pośród których można znaleźć urządzenia typu chłodnia. Dzięki nim możliwe jest wykonywanie specjalistycznych zleceń takich jak przewóz leków czy artykułów spożywczych w odpowiednich temperaturach zapewniając im gwarancję bezpieczeństwa i trwałości.