Rejs statkiem Polska

Rejs statkiem oferuje bardzo ciekawe spędzenie wolnego czasu, w którym można odpocząć od ciągłego natłoku obowiązków i na chwilę ,,zwolnić”. W większości z dużych miast istnieje możliwość wynajęcia statku i rejsu po rzece. Część z nich oferuje wynajęcie statku na własność i możliwość organizacji w nim imprezy okolicznościowej. Boatparty jest firmą, która posiada doświadczenie w organizowaniu takich eventów i z chęcią wspomoże organizatora zapewniając mu bardzo oryginalne przedsięwzięcie.

 

Impreza firmowa na statku

Imprezy firmowe organizowane są w najróżniejszych miejscach. Jednak te najbardziej podstawowe i oklepane to restauracje czy dobre puby. To w nich pracownicy firmy świętują podpisanie ważnych kontraktów, goszczą najważniejsze osoby w firmie czy też obchodzą jej jubileusz. Z czasem takie rozwiązania wydają się po prostu nudne i szuka się czegoś oryginalniejszego. Impreza na statku jest odpowiedzią na te wezwania i zapewnia szereg wrażeń podczas rejsu. To przede wszystkim miłe spędzenie czasu połączone z zwiedzaniem miasta z perspektywy brzegu rzeki. Jednak to nie wszystko! W ofercie można również znaleźć takie udogodnienia jak:

-Osobne powitanie gości i wejście po czerwonym dywanie; dla najbardziej wymagających istnieje możliwość rozłożenia czerwonego dywanu przed wejściem na pokład statku i powitanie gości chłodnym drinkiem. Dzięki temu każdy z nich poczuje się z osobna doceniony.

-Catering; jedzenie jest niezwykle ważnym punktem każdego spotkania w takiej formie. Na pokładzie statku dostępny jest catering i pyszne jedzenie, które napełni brzuchy wszystkich uczestników rejsu przynosząc uśmiech na ich twarz.

-Rozrywka; na pokładzie obecni są animatorzy rozbawiający gości. Na specjalne życzenie istnieje możliwość przeprowadzenia pokazów takich jak pokaz sztuki barmańskiej. Sam barman cały czas jest obecny na statku i może z uśmiechem na twarzy robić pyszne drinki wszystkim gościom.

-Relacja; dla wielu organizatorów bardzo ważne jest udokumentowanie zdarzenia, aby móc w przyszłości je wspominać. Na pokładzie statku można zamówić specjalną fotorelacje, która zostanie stworzona wraz z dodaniem krótkiego filmiku w jakości HD!

 

Rejs po największych miastach Polski

Boatparty oferuje możliwość przeprowadzenia rejsu po rzekach obecnych w największych miastach Polski. Są to takie miasta jak Wrocław, Kraków, Warszawa, Toruń, Bydgoszcz, Katowice czy też Poznań. Wystarczy jeden telefon z ustaleniem terminu i szczegółów!