Sarmy – suplementy diety dla sportowców

Sarmy - suplementy diety dla sportowców

Sarm to przykład suplementów diety bardzo często używany przez sportowców i przez bywalców siłowni. Uważa się, że są to rewolucyjne środki, które są alternatywą do środków dopingujących. Ponadto sarmy to także odpowiednie androgeny, które odpowiedzialne są za cechy męskie. Dzięki androgenom mężczyźni mają bujne owłosienie na całym ciele, charakterystyczny niski głos, szerokie bary i rozbudowane mięśnie. Z tego też powodu wszystkie sarmy efekty dają na rozbudowanie mięśni i w tym celu najczęściej są konsumowane przez sportowców.

Sprawdź również: Sarmy efekty – WXN Labs

Ostaryna popularny Sarm

Ostaryna jest przykładem jednego z najbardziej popularnego Sarmu. Badania stwierdziły, że substancja ta jest bardzo pomocna w walce z osteoporozą oraz w walce z przewlekłymi chorobami. Ten rodzaj Sarmy znacznie zwiększa masę mięśniową ponadto dobre są również sarmy na redukcje tkanki tłuszczowej. Bardzo często ostaryna jest korzystna podczas uprawiania sportów super wytrzymałościowych czyli w typie jazdy na rowerze czy bieganiu. W celu osiągnięcia jak najlepszych wyników dobrze jest spożyć ostarynę 30 minut przed treningiem i dobrze jest przyjmować ją przez dłuższy czas gdy uprawia się sport.

Jak dawkować ostarynę?

Ostaryna to bardzo dobry sposób suplementacji, przyjmujemy ją raz dziennie. W zależności co chcemy osiągnąć z jej przyjmowania powinniśmy:

– przyjmować około 15 – 20 mg suplementu gdy chcemy uzyskać rozwinięte mięśnie,

– przyjmować około 20 – 30 mg gdy chcemy by masa mięśni przyrosła nam spektakularnie a bardzo szybkim czasie,

– przyjmować dawkę 10 mg gdy stawiamy na poprawę stanu stawów i chcemy zwiększyć produkcję kolagenu w naszym organizmie.

Inne sarmy

Ostaryna to przykład jednego rodzaju sarmu. Samych sarmów jest kilka rodzai a ponadto wskazane jest także spożywanie w jednym czasie kilku ich rodzai. mamy więc:

– Hades Hegemony SARM,

– Hades Hegemony RAD,

– Hades Hegemony LGD.

Łącząc poszczególne sarmy można otrzymać bardzo dobre efekty jeśli chodzi o schudnięcie jak i o zbudowanie dużej masy mięśniowej. Ważne jest tylko poznanie zasad łączenia ze sobą poszczególnych związków.