Wianki mąż i żona na wesele

Obręcze i wianki mąż i żona

Organizacja przyjęcia weselnego wymaga wiele pracy i czasu, dlatego warto dużo wcześniej stworzyć listę i ściśle się jej trzymać. Przyszli małżonkowie pragną zorganizować jak najpiękniejsze przyjęcie, dlatego warto dużą uwagę przywiązać do dekoracji i poszczególnych drobiazgów. Od kilku sezonów wesela są organizowane w konkretnym stylu. Najczęściej dekoracją sali bankietowej zajmują się jej właściciele, ale młoda para może udekorować ją własnoręcznie jeżeli ma takie życzenie.

Balony napełniane helem, unoszące się pod sufitem do ponadczasowa klasyka. Warto zamówić balony oryginalne, na przykład z imionami państwa młodych bądź z innymi zabawnymi hasłami.
Nie można również zapomnieć o odpowiedniej dekoracji ścian. Zazwyczaj nad krzesłami państwa młodych wisi obręcz mąż i żona. Taka obręcz najczęściej udekorowana jest żywymi bądź sztucznymi kwiatami oraz ozdobnymi tasiemkami w dowolnych kolorach.
Dodatkowo na stole warto ułożyć wianki żona i mąż. Jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnych kompozycji kwiatowych w postaci małych bukietów. Wewnątrz wianków można także umieścić masywne świece, które wprowadzą gości w odpowiedni nastrój i uprzyjemnią zabawę.

Obręcze i wianki mąż i żona znajdziesz w sklepie: 

https://www.epizodar.pl/wystroj-przyjecia-weselnego/dekoracja-sali/weselne-obrecze-i-wianki/

Coraz częściej zamiast prezentów państwo młodzi mają życzenie aby goście podarowali im gotówkę. Koperty warto odpowiednio przechować w czasie przyjęcia, aby były one bezpieczne.
Bardzo popularne są skrzynie na koperty weselne. Takie skrzynie są bardzo dekoracyjne i pomieszczą nawet bardzo dużą ilość kopert. Do wyboru są skrzynie drewniane, papierowe bądź metalowe. Tego typu produkt może być spersonalizowany i zawierać imiona młodej pary.
Gdy narzeczeni nie mają pomysłu na własne przyjęcie, doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy zajmującej się organizacją przyjęć. Doświadczona dekoratorka przyozdobi salę zgodnie z obecnie panującymi trendami oraz zgodnie z zaleceniami młodej pary.
Koszt takiej usługi mieści się w przedziale od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych w zależności od wybranego pakietu i dodatkowych usług.