Wieczór panieński – informacje i spostrzeżenia

Wieczór panieński to bez dwóch zdań bardzo interesująca impreza, która powinna zapaść każdej uczestniczce na bardzo długi czas. Świadkowa(gdu to ona jest główna organizatorką) musi dobrze zastanowić się nad wieloma wyborami – liczbą gości, budżetem i miejscem przeprowadzenia całego wydarzenia. Opcji jest wiele, lecz wbrew pozorom bardzo ciężko się na coś zdecydować…

Wieczór panieński – góry, jezioro czy morze?

Polska oferuje bardzo wiele ciekawych miejsc, które warto odwiedzić w ramach wieczoru panieńskiego. Jednak najpierw trzeba ustalić listę gości, która będzie odpowiadała pannie młodej – lepiej nie ryzykować i zapytać jej o opinie. Inaczej mogą wyjść z tego spore nieprzyjemności – nawet świadkowa może nie wiedzieć o wszystkim. Następnie ustala się z uczestnikami zbiórkę pieniędzy i miejsce przeprowadzenia wieczoru, a często weekendu panieńskiego. Najczęściej wybierane miejsca w Polsce to:

-Morze bałtyckie – popularne w letnie miesiące z wszystkim wiadomych przyczyn. Chwila relaksu w ciepłym piasku i opalaniu się może być bardzo dobrą odskocznia dla wielu kobiet. Dodatkowo morze bałtyckie oferuje wiele ośrodków typu SPA w których można również ciekawie spędzić czas. Nie brak tam też klubów do tańca, zwłaszcza w bardziej imprezowych miejscowościach jak Mielno.

 

-Góry – niejako są przeciwieństwem morze. Dobre na zimowe wypady – można zrobić kulig, udać się na grzańce do karczmy czy biesiadować przy regionalnych piosenkach. W górach znajdą się też dla chętnych kluby taneczne aby ciekawie spędzić noc.

Sprawdź: Wieczór panieński Wrocław

-Jezioro – cisza i spokój jakiej oczekuje wiele osób ,,zamkniętych” każdego dnia w dużych, zakorkowanych miastach. Można pospacerować wokół jeziora, a wieczorem rozpalić ognisko i śpiewać przy blasku księżyca. Dla chętnych na pewno znajdzie się też opcja wypożyczenia łódki lub roweru wodnego

 

Niezależnie od miejsca – warto jest zadbać o akcesoria podkreślające charakterystykę wieczoru. Mogą nimi być korony na głowę panny młodej, szarfy, dodatki takie jak tematyczne talerzyki, kubki i rurki czy też dobry wystrój domu balonami.

 

Podsumowanie

W trakcie wyjazdu na wieczór panieński nie powinno się zapominać o jeszcze jednej rzeczy – prezencie dla panny młodej. Z pewnością poczuje się wyjątkowo, a właśnie tak powinna się czuć w swoje święto. To ona jest bohaterem tej imprezy i nie należy o tym zapominać. Przed wybraniem miejsca świadkowa powinna przeanalizować czy na pewno będzie pasować pannie młodej, aby nie czuła się źle w danych sytuacjach.