Wynajem pojazdów użytkowych dla kurierów?

Praca jako przedsiębiorca – założyciel firmy kurierskiej to trudna branża dla wytrwałych. Aby w niej się utrzymać i jak najlepiej zarabiać trzeba bardzo dobrze przemyśleć wszystkie aspekty i dobrze dobrać swoje samochody dostawcze aby jak najmniej tracić, a jak najwięcej zyskać. Kurierzy to osoby bardzo zapracowane, u których czas odgrywa bardzo ważną rolę. Ciągle go przestrzegając nie raz rozkładając minutową średnią dzienna na dostarczenie jednej paczki. Jeżdżą od świtu do zmroku, wracając do domu po ciężkim dniu. Jednak samochody kurierów są bardzo eksploatowane co wiąże się z dużym ryzykiem ich uszkodzenia. W wyniku tego nie mają oni po prostu czasu na jeżdżenie dodatkowo po mechanikach i zajmowaniem się napraw. Liczba zakupów internetowych wzrasta i nie zanosi się na to, aby ilość paczek się zmniejszyła. Dlatego warto jest zainwestować w dobre samochody rozwożące paczki.

 

Mankamenty samochodów kurierskich? – możesz o nich zapomnieć

Gdy przedsiębiorca kupi samochód dostawczy, często decyduje się na zakup używanego, starego samochodu, który z reguły jest już bardzo wysłużony. A dalej musi sprostać wielu wymaganiom i czasem odmawia posłuszeństwa. Dodatkowo ciągłe raty kredytowe z odsetkami potrafią dobić nawet najbardziej wytrzymałego psychicznie przedsiębiorcę. Dlatego wynajem pojazdu w firmie TRUCKCARE będzie strzałem w dziesiątkę! W cenie wynajmu znajduje się tyle pozytywów i zalet, ze każdy rozpoczynający swoją przygodę z popularną kurierką powinien bardzo dobrze to przemyśleć. Przede wszystkim samochody wydawane na wynajem są o wiele lat młodsze niż samochody, które przedsiębiorcy kupują dla swoich kurierów. W wyniku tego ryzyko awarii i przestojów zdecydowanie się zmniejsza. W momencie gdy takie nastąpią jednak nie ma co się załamywać – to wynajmujący martwi się o ich naprawę a nie najemca – tak! Najemca nie płaci za naprawę i jest od tego chroniony finansowo – nie straci pieniędzy na tej płaszczyźnie. A zaoszczędzi czas.. Ubezpieczenia i przeglądy pozostają również w gestii firmy TRUCKCARE zapewniając dodatkową oszczędność czasu.

Zobacz również: Wynajem pojazdów specjalistycznych – Truckcare

Podsumowanie

Wynajem samochodów dostawczych dla firmy kurierskiej wydaje się więc być bardzo dobrym rozwiązaniem praktycznie wolnym od wad! Stała miesięczna rata okresu rozliczeniowego pomoże w zaplanowaniu wydatków i ureguluje budżet miesięczny, który stanie się bardzo stabilny i przede wszystkim możliwy do przewidzenia, co w tej branży jest marzeniem wielu.